Uważasz je za tajemnicze, dziwne, ale również atrakcyjne.

Czy denerwują Cię ludzie, którzy nie okazują swoich uczuć? Twoje wybuchy emocjonalne nie robią na nich wrażenia, ci ludzie nie lubią miłosnych wyjaśnień i patetycznych gestów? Ale lubisz tych osób, uważasz, że są tajemnicze, enigmatyczne i atrakcyjne.

Według astrologii to, na ile dana osoba wyraża swoje uczucia, zależy od jego znaku zodiaku. Zobaczmy, kto lubi się „chować” i dlaczego to robi:

Strzelec

Strzelcy uwielbiają się uśmiechać. Zwykle jest to ich pierwsza reakcja na wszystko, co dzieje się wokół nich. Prawdopodobnie jest to rodzaj ochrony, która ma na celu ukrywanie, a nie manifestowanie swoich emocji.

Znak ognia wcale nie lubi wyjaśnień miłosnych, ponieważ brzmią dla niego jakoś sztucznie. Unika okazywania emocji i uczuć, ponieważ nie chce wyglądać, jakby przesadzał i znalazł się w centrum uwagi.

Strzelec jest często naiwny, łatwo na nim zrobić wrażenie, ale też łatwo go zdenerwować. Dlatego stara się przynajmniej na zewnątrz pozostać obojętnym na historie i działania ludzi. Czasami uważany jest nawet za powierzchowny, niewrażliwy i beztroski, ale w rzeczywistości wszystko jest zupełnie inaczej, w środku ma dużo emocji.

Skorpion

Lodowata twarz, która nie pokazuje żadnych emocji, to cały Skorpion. Są bardzo emocjonalni i łatwo ich wyprowadzić z równowagi. Wiedzą, że to jest ich słaby punkt i starają się ukryć swój gwałtowny temperament tak bardzo, jak to możliwe.

Znak wodny uwielbia być tajemniczy i wzbudzać zainteresowanie innych. Odpowie tylko na to, o co pytasz, krótko i wyraźnie - ani słowa więcej.

Skorpion woli robić złe wrażenie na ludziach niż okazywać swoje prawdziwe uczucia, więc nie zdziw się, jeśli zdecyduje się ukarać tego, kogo kocha, i okazać życzliwość wrogowi.

Lew

Lwy potrafią szybko się zakochać i działać w najlepszych intencjach, ale zbyt mocno trzymają się swojego autorytetu i nie lubią, gdy tajemnica staje się publiczna. Nawet jeśli „płoną” romantycznymi uczuciami, osoby spod tego znaku pokażą to niewielu osobom.

Jeśli Lew komunikuje się z tobą i aprobuje cię, wiedz, że jego prawdziwa opinia o tobie jest znacznie wyższa. A jeśli okaże zainteresowanie i komplementy, można zacząć przygotowywać się do ślubu.

Pomimo jego powściągliwości przed tobą, bądź spokojna, za plecami opowiedział już wszystkim o niesamowitej kobiecie, cudownej i lojalnej przyjaciółce, którą Lew chce się pochwalić.

Główne zdjęcie: google.com