Panie o silnym charakterze zawsze były wzorem dla innych przedstawicieli płci pięknej. Cechują je tzw. cechy „męskie” - asertywność, zdecydowanie, dążenie do celu - uzupełnione o cechy czysto kobiece, takie jak wnikliwość, delikatność i bystrość umysłu. Wśród których znaków zodiaku są najsilniejsze i najbardziej niezależne kobiety? Ci, którzy potrafią pokonać trudności i ze spokojem radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach?

Wodnik

Kobieta Wodnik nigdy nie zgodzi się na związek, w którym jej wolność może podlegać nawet najmniejszym ograniczeniom. Kobiety tego znaku są bardzo inteligentne i nigdy nie dostosują się do nikogo. Aby osiągnąć wzajemność ze strony Kobiety Wodnika, mężczyzna będzie musiał udowodnić jej, że może być nie tylko partnerem, ale także oddanym przyjacielem, osobą o podobnych poglądach i towarzyszem.

Koziorożec

Silna i niezależna to absolutnie trafny opis Kobiety Koziorożca. Jest odpowiedzialna i niesamowicie pracowita, dlatego często osiąga wielkie sukcesy na polu zawodowym, a jej kariery może zazdrościć każdy mężczyzna. Kobiety Koziorożca są w stanie pokonać wszelkie trudności. Jeśli chcesz ją podbić, musisz być osobą ambitną i rzetelną. Kobieta spod tego znaku po prostu nie szanuje i ignoruje leniwych i pasywnych kandydatów.

Skorpion

Pani tego znaku jest nie tylko niezwykle namiętna, ale bardzo spostrzegawcza i nieugięta, z silną wolą. Ma wrodzoną charyzmę, dzięki której kobieta Skorpion z łatwością zdobywa sympatię otaczających ją ludzi. Dążenie do celu i wytrwałość pomagają jej osiągnąć cele. Wie też, jak kontrolować swoje emocje i nie pokazywać nikomu, o czym myśli. Aby oczarować tę kobietę, musisz najpierw zdobyć jej zaufanie.

Baran

Kobiety spod znaku Baran są niezwykle towarzyskie, są wspaniałymi towarzyszami i wiedzą, jak zadowolić ludzi. Jeśli jednak popełnisz choćby najmniejszy błąd, ta kobieta natychmiast zmieni się z ukochanej w bombę zegarową! Wewnątrz Barana znajduje się dzika i niezłomna energia, a jeśli ta energia jest skierowana we właściwym kierunku to z jej pomocą możesz przenosić góry. W związku z tą kobietą lepiej pozwolić jej zarządzać i podejmować wszystkie ważne decyzje.

Lew

Możesz patrzeć na Lwice, podziwiać, ale nie dotykać! Tej pani nie da się okiełznać, więc po prostu ją podziwiaj. Jest bardzo wytrwała w osiąganiu swoich celów i stara się, aby jej życie było pełne, wysokiej jakości i jasne. Jeśli chcesz mieć Lwicę obok siebie, bądź gotów ją kochać, nosić ją w ramionach, ubóstwiać, podziwiać jej urodę i cechy charakteru, a wtedy na pewno to odwzajemni.

Główne zdjęcie: colady.ru