Wiele kobiet, zanim stworzy rodzinę z partnerem, zaczyna myśleć - jakim ojcem byłby mój mężczyzna? Być może horoskop urodzeniowy lub po prostu urodziny partnera to ostatnia rzecz, o której myślisz w takim momencie, ale tymczasem jest w tym wskazówka. Przynajmniej przedstawiciele spod tej zodiakalnej trójki mają wszystkie niezbędne dane, aby zademonstrować genialne cechy ojcowskie.

Byk

Zawsze możesz polegać na mężczyźnie spod znaku Byk. Dba o wszystkie drobiazgi i zawsze ma wszystko pod kontrolą: czy to finanse, prace domowe czy opieka nad dzieckiem – nie tylko doskonale wspiera swoją partnerkę, ale także traktuje swoje dzieci z bezinteresowną miłością. Nawet jeśli w niektórych momentach staje się chaotyczny, zawsze jest zwycięzcą w każdej sytuacji życiowej. Dzieci czują się przy nim chronione i kochane. Byk jest bardzo przywiązany do natury, kreatywny i hojny, więc może zaskoczyć rodzinę wspaniałymi wycieczkami do zamków i gór lub po prostu niedzielnym piknikiem. Z mężczyzną spod znaku Byk nigdy nie jest nudno.

Rak

Można śmiało powiedzieć, że Rak to człowiek rodzinny, więc mężczyzna urodzony pod tym znakiem zodiaku ma ogromny potencjał rodzicielski. Tacy mężczyźni są uważani za bardzo empatycznych i opiekuńczych. Nic dziwnego, że mężczyzna jako tata spod znaku Rak nie marudzi za bardzo, gdy zmienia pieluchy i nie ma nic przeciwko zabieraniu dzieci rano do przedszkola. Jeśli dziecko ma kłopoty lub jest smutne z jakiegokolwiek powodu, tacy ojcowie natychmiast to zauważają i troszczą się, aż ich mały skarb poczuje się lepiej.

Waga

To najzabawniejsi ojcowie na świecie! Czy to szalona zabawa na trampolinie, zaimprowizowany karnawał czy zabawa w chowanego, dzieci po prostu nie mogą znaleźć lepszego towarzysza wśród dorosłych. Najczęściej ci ojcowie nawiązują więzi przyjaźni ze swoimi dziećmi – słuchają ich i udzielają dobrych rad, nie będąc zbyt pouczającymi i surowymi. Przyczynia się to do ustanowienia bezwarunkowego zaufania, a małe dzieci po prostu uwielbiają takiego tatę.

Główne zdjęcie: google.com