To, czy mężczyzna będzie dobrym ojcem, można również określić na podstawie horoskopu. Astrologowie opracowali ranking najlepszych ojców według znaków zodiaku.

5 miejsce - Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku często mają cechy urodzonego przywódcy. Dlatego ci mężczyźni są świetnymi liderami i kierownikami, zarówno w pracy, jak i w sferze rodzinnej. Ojcowie spod znaku Barana mają takie cechy jak uczciwość, niezależność, ambicja, organizacja, przywiązanie do bliskich i chęć ochrony. Dlatego Barany są uważane za wspaniałych ojców, którzy z pewnością będą dobrym przykładem dla swoich dzieci.

4 miejsce - Lew

Lew jest królem dżungli i to samo tyczy się ojca „dżungli”. Z silnym umysłem i lojalnym, kochającym sercem, mężczyźni z tego znaku zodiaku są wspaniałymi ojcami. Wszystko dlatego, że są obdarzeni takimi cechami jak hojność, sumienność, determinacja i pewność siebie, co przyczynia się do zdrowej miłości do siebie i do tych wokół nich. Wszystkie te rzeczy ojciec może z łatwością nauczyć swoje dziecko.

3 miejsce - Panna

Mężczyźni spod znaku Panny są racjonalni, pragmatyczni, proaktywni i naprawdę wiedzą, jak rozwiązywać problemy. Oprócz bycia wielkimi myślicielami, ludzie spod tego znaku zodiaku są dość wrażliwi, rozważni i kochający. Cierpliwość, dbałość o szczegóły i umiejętność radzenia sobie z wszelkimi trudnościami sprawiają, że faceci spod znaku Panny są jednymi z najlepszych ojców wśród wszystkich znaków zodiaku. Panny są również dobre w biznesie i zawsze będą wychowywać niezależne finansowo i kompetentne dzieci.

2 miejsce - Skorpion

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku kojarzą się z niezależnością i niebezpieczeństwem, ale tak naprawdę są najbardziej czułymi znakami zodiaku. Ci mężczyźni są niezwykle opiekuńczy, delikatni i uważni na tych, których kochają. Ich miłość do życia czyni mężczyzn spod znaku Skorpiona wspaniałymi osobami i ojcami zorientowanymi na rodzinę.

1 miejsce - Koziorożec

Wszystko jasne - najlepszymi wśród najlepszych są tatusiowie spod znaku Koziorożca. Wzięcie na siebie odpowiedzialności sprawia, że tacy mężczyźni czują się godni i uwielbiają poświęcać czas swoim bliskim. Mężczyźni spod znaku Koziorożca są uważni, troskliwi, są urodzonymi nauczycielami, a także jednym z najbardziej inteligentnych znaków zodiaku, który uczy się równoważyć swój racjonalizm z emocjami. Mężczyźni Koziorożce tworzą doskonałych ojców, choć czasem surowych.

Główne zdjęcie: youtube