Każdy z nas ma własne pole energetyczne. Jeśli jest słabe, to przez nie można wpłynąć na osobę, aby podyktować mu swoje zasady. Z pewnością czułeś, że w kontaktach z niektórymi ludźmi następuje utrata siły i nastroju. Wszystko to jest konsekwencją negatywnego wpływu.

Ale wśród przedstawicieli zodiakalnego kręgu są znaki, które mogą odzwierciedlać wysyłany im impuls negatywny jak lustro. A co najciekawsze, bardzo często nawet nie wiedzą o swoich super umiejętnościach.

Nr 3 Koziorożec

Koziorożce są wystarczająco praktyczne. Nie praktykują ezoteryki i nie wierzą w żaden mistycyzm. Koziorożce kierują się tylko suchymi faktami. Zawsze mają swoje zdanie na temat wszystkiego i nigdy nie będą prowadzeni przez innych, jeśli jest to sprzeczne z ich zasadami. Kiedy Koziorożce czują, że relacje z osobą nie są dla nich przyjemne, od razu próbują ograniczyć rozmowy do minimum. Ponadto istnieje taka tendencja, że jeśli zazdrościsz Koziorożcowi lub życzysz mu pecha, wkrótce wszystko wróci. Ponadto nieżyczliwy odczuje załamanie i może zachorować na przewlekłą chorobę. Więc lepiej nie przechodzić przez drogę Koziorożcowi.

Nr 2 Bliźnięta

Bliźniętom bardzo łatwo jest znaleźć wspólny język nawet z zupełnie obcym człowiekiem. Bliźnieta mogą godzinami rozmawiać o wszystkim - naprawdę kochają tę sprawę. Podczas rozmowy Bliźnięta podświadomie pozbywają się negatywnej energii. Po prostu rozpuszczają ją w przestrzeni i całkowicie neutralizują. Bliźnieta wiedzą, jak zbudować wokół siebie nieprzeniknioną ścianę, która odzwierciedla wszystko, co zostało powiedziane przez rozmówcę. Bliźnięta są praktycznie odporne na krytykę i kłujące uwagi. Wszystkie negatywne impulsy odsyłają z powrotem do adresata. Najlepszą obroną jest atak - to zasada, którą kieruje się Bliźnięta. Pomaga im to oprzeć się presji innych ludzi i nie pozwala na bycie popychanym.

Nr 1 Ryby

Pomimo tego, że Ryby są bardzo wrażliwe na otaczający ich świat, praktycznie nie poddają się wpływom zewnętrznym. Mają swój wewnętrzny sekretny schron i wiedzą, jak się tam ukryć. Ryby potrafią odizolować się od rozmówcy, gdy rozumieją, że negatywne i złe intencje pochodzą od człowieka. W ten sposób Ryby chowają się w swoim wewnętrznym kokonie i zatrzymują swoje moce. I często zdarza się, że Ryby odbijają wszystkie negatywne cechy rozmówcy. Wszystkie te czynności wykonują na poziomie podświadomości. Dlatego lepiej nie przeprowadzać takich eksperymentów z Rybami.

Główne zdjęcie: zodiak