W horoskopie chodzi o te znaki zodiaku, które mają duszę Anioła i potrafią czynić dobro.

Ludzkie dusze mają dwie strony - Aniołów i Demonów. I wszyscy oni odwiedzają planetę, aby zrównoważyć dobre intencje i złe intencje. Dusze Demonów pomagają ludziom zmagać się z trudnościami, przezwyciężać smutki i godzić się ze stratą. Dusze Anielskie uczą miłości i dobroci. Każdy zaś chciałby mieć anielską duszę, która uczyniłaby świat lepszym i milszym miejscem. Ale nie wszyscy ludzie mają taką duszę.

Jest tylko 3 przedstawicieli z duszą Anioła.

Waga

Ten znak jest obdarzony najbardziej anielską duszą. Rozumieją i biorą na swoje barki problemy innych ludzi jak swoje własne. Będą mieli w życiu wiele wzlotów i upadków, ale zawsze będą współczuli ludziom i oferowali swoją pomoc. Jeśli zaś potrzebna będzie ich pomoc, to wszystko rzucą i zrezygnują ze zwykłego życia, jeśli tylko zostaną o to poproszeni. Na dodatek zrobią to bezinteresownie, czasem nawet dla obcych ludzi. Ich umiejętność szybkiego radzenia sobie z sytuacjami nie budzi wątpliwości, dlatego przedkładają dobro ludzi nad wszystko inne.

Osoby spod tego znaku są obdarzone darem wyczucia piękna. Ich zdolność do dostrzegania piękna tam, gdzie nikt inny go nie widzi, czyni ich wyjątkowymi od innych ludzi. Ponadto potrafią tworzyć piękno. Wiedzą jak leczyć złamane serca, zaszczepiając wiarę w lepsze czasy. Osoby spod tego znaku posiadają prawdziwie anielską cierpliwość, a ich bliscy mają wielkie szczęście, że przebywają z nimi. Dążą do tego, aby być cały czas zrównoważonymi i spokojnymi, dlatego bardzo trudno jest wyprowadzić ich z równowagi.

Wodnik

Są obdarzeni mądrością i spokojem. Mają naprawdę wielkie serce, którego nie ma nikt inny. Zawsze jest w niej miejsce na radość i ból. Słusznie można ich uznać za uzdrowicieli ludzkich dusz, dlatego częściej niż inni zajmują się działalnością charytatywną i walczą o prawa człowieka. Przez to wszystko dość często nie mają czasu na założenie własnej rodziny. Nie mają też czasu na własne życie, bo ciągle próbują ratować innych lub pomagać im. Jednak nawet jeśli nie będą musieli kogoś ratować, zawsze znajdą tych którzy będą potrzebowali pomocy. I będą to robić z wielką przyjemnością.

Poświęcają się tak często, że wydaje się, iż ich wytrzymałość jest na granicy możliwości i zaraz się poddadzą. Takie postrzeganie jest jednak mylące. Ich zapas sił witalnych jest tak duży, że potrzebują niewiele czasu, by je odzyskać, a potem znów są gotowe ruszyć na ratunek. Są też obdarzone nie tylko mądrością, ale i wielką intuicją. Potrafią wyczuć, która droga prowadzi do sukcesu, a gdzie należy skręcić, by uniknąć kłopotów. Na wszystkie trudności patrzą zaś z filozoficznego punktu widzenia, co pozwala im dbać o zdrowie i nie marnować energii. I do takich właśnie osób przychodzą inni i zwracają się po radę.

Ryby

Ich intuicja jest wysoko rozwinięta. Są w stanie władać tajemną wiedzą i widzieć rzeczy, których inni nie mogą. Są doskonałymi jasnowidzami lub wróżbitami. Uzdrawiają ludzkie dusze, nakierowują na właściwą drogę i prowadzą do podjęcia właściwej decyzji. Są też doskonałymi przewodnikami po duszy, pomagają ludziom odnaleźć sens życia i zrozumieć ich prawdziwy cel. Dla niektórych osób, które odważyły się zrobić ostatni krok, osoby spod tego znaku są prawdziwymi aniołami stróżami.

Są twórcami wszystkiego co piękne, wykwintne i prawdziwe. Korzystają ze swojej intuicji tak perfekcyjnie, że pomaga im ona tworzyć boskie arcydzieła poprzez czerpanie z duszy genialnych pomysłów.

Cokolwiek osoby spod tych znaków zaczynają robić, robią to wszystko perfekcyjnie. Mają dużo energii, choć ich zasoby nie są przecież nieskończone. Mają jednak zdolność do szybkiego powrotu do zdrowia. I robią to na poziomie podświadomym, odcinając się od świata zewnętrznego i odpoczywając.

Główne zdjęcie: kakao.im