Flirtowanie to coś bardzo delikatnego. Z założenia wszystkie kobiety powinny umieć flirtować z mężczyznami. Ale są kobiety, które nie potrafią tego robić. Kobiety spod niektórych znaków zodiaku po prostu nie wiedzą, jak wykorzystać swoją urodę, przez co wyglądają bardzo głupio, gdy próbują flirtować.

Baran

Kobiety spod znaku Barana są z natury bardzo silnymi i pewnymi siebie osobami. Są również liderkami. Warto zauważyć, że kobieta spod znaku Baran uwielbia flirtować, ale robi to tak nieumiejętnie, że mężczyźni w ogóle nie mogą zrozumieć o co chodzi. Jeśli Baran zaczyna flirtować, to czasem potrafi przerazić niektórych mężczyzn. Najciekawsze jest to, że kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że popełnia błąd, jednak nie potrafi nic z tym zrobić przez to, że jest uparta.

Rak

Kobieta spod znaku Rak dziwnie flirtuje. Zamiast flirtu, mężczyźni widzą przed sobą troskliwą matkę, która piecze im ciasta, placki i ciągle ich karmi, jest też gotowa wyprać wszystkie jego ubrania bezpośrednio w restauracji podczas pierwszej randki. Tak naprawdę dla kobiety spod tego znaku, flirt jest pewnego rodzaju oznaką szczerych uczuć, dlatego zawsze dążą do stworzenia poważnego związku i szczęśliwego małżeństwa. Tyle, że mężczyźni nie do końca rozumieją takie zachowanie, więc wolą jak najszybciej uciec.

Panna

Pragmatyk uważa, że flirt to strata czasu. Kobieta spod znaku Panna przechodzi od razu do rzeczy i nie lubi zbędnej gry wstępnej. Panna czasami tak bardzo angażuje się w komunikację, że zaczyna wytykać swojemu mężczyźnie wszystkie jego błędy. Dlatego Panna udaje, że jest bardzo zainteresowana danym mężczyzną, tyle że on jest gotów schować się w piwnicy ze względu na taką uwagę i czekać, aż ta straszna kobieta pójdzie sobie.

Koziorożec

Koziorożec traktuje flirt jako cechę charakterystyczną „łatwych kobiet”. Wszystko to wygląda zbyt żałośnie jak na kobietę spod znaku Koziorożca, zbyt pretensjonalnie. Dlatego zwyczajnie rozmawia z mężczyzną. Opowie mu o wszystkim, co uważa za ważne, poprosi o pokazanie paszportu i upewni się, że ma pieniądze. Mężczyźni, oczywiście, odbierają takie podejście bardzo źle, a są tacy, którzy mówią wprost, że Koziorożec to niewrażliwa kobieta o zimnym sercu.

Główne zdjęcie: google