Dowiedzieliśmy się, że w Stanach Zjednoczonych mieszka niezwykły kot, który zawsze wygląda na zdziwionego.

Dwa lata temu Ashley Norlien zobaczyła w schronisku dla zwierząt wyjątkowego kota. 19-latka zakochała się w niesamowitych oczach puszystego zwierzaka. Rzecz w tym, że kotek wygląda tak, jakby był bardzo zaskoczony. Ta naturalna cecha osobliwa wyróżnia go wśród innych zwierzaków i sprawia, że wygląda nietypowo i zabawnie.

foto: lemurov.net

Ashley postanowiła przygarnąć kota i nadała mu zabawne imię - Potato. Jak wielu miłośników kotów, Norlien często robi zdjęcia swojemu pupilowi. Pięcioletni zwierzak ma nawet własne konto na Instagramie, które ma ponad siedemdziesiąt tysięcy followersów!

foto: lemurov.net

Wszyscy internauci są zafascynowani Potato. Jest przezabawny, wesoły, inspiruje, a nawet pomaga radzić sobie z trudnościami. Ostatnio jeden z subskrybentów kota opowiedział, że zdjęcia tego futrzaka pomogły mu pogodzić się ze stratą ukochanego kota.

Nietypowy wygląd Potato jest nie tylko urzekający, ale też budzi wątpliwości. Wiele osób zastanawia się, czy kot jest chory, czy coś innego się z nim dzieje. Jednak Potato jest zwykłym zwierzakiem. Jest zdrowy i ciekawski, uwielbia się bawić i dobrze zjeść.

foto: lemurov.net

Uwielbia też, gdy zwracają na niego uwagę. Podczas spacerów, patrząc na ludzi, przyciąga uwagę przechodniów, a nawet ich zawstydza. Nikt nie może przejść obojętnie obok tego zdziwionego rudzielca. Wszyscy zatrzymują się, by lepiej mu się przyjrzeć.

foto: lemurov.net

Ashley, właścicielka kota, wyznaje, że jej pupil wygląda śmiesznie niemal z każdej perspektywy. Czasami przypomina postać z kreskówki „Shrek” i ma „oczy szczeniaka”. Popatrz na Potato!

Główne zdjęcie: lemurov.net